Керамічна черепиця Tondach Самба Червона Ангоба
| Артикул | #876 |
| Колір |
Червоний
|
| Довжина |
470 мм
|
| Ширина |
280 мм
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Самба червона - це не лише стильне та естетичне рішення для вашої покрівлі, але й джерело тепла, комфорту та безпеки. Вона має відмінні тепло- та звукоізоляційні характеристики, що робить ваш будинок більш затишним та захищеним. Завдяки своєму природному походженню та яскравому червоному кольору, керамічна черепиця Tondach Самба гармонійно впишеться в оточуючий ландшафт і надасть вашому будинку неповторний вигляд.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Назва | Tondach Самба червона |
| Країна виробник | Чехія |
| Розмір | 280/470 мм |
| Вага 1 штуки | 3,7 кг |
| Покриття | матове |
| Форма | хвиляста |
Додаткова інформація:
- Гарантійний термін експлуатації: 30 років
| Характеристика | Значення |
| Кількість в упаковці | 240 |
| Покриття | Матове |
| Країна виробник | Чехія |
| Форма | Хвиляста |
| Довжина покриття | 35,5–38 см |
| Мінімальний кут нахилу кровлі | 12° |
| Мінімальний кут нахилу даху без підкладки | 22° |
| Розмір | 28 х 47 см |
| Середня ширина покриття | 22,8 см |
| Розхід | 11,5 шт/м2 |
| Вага 1 штуки | 3,7 кг |