Керамічна черепиця Tondach Романська Натур
| Артикул | #763 |
| Колір |
Теракотовий
|
| Довжина |
46,5 см.
|
| Ширина |
28 см.
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Романська натур (природна) відрізняється відмінними тепло- і звукоізоляційними властивостями, а також екологічною безпекою. Цей вид покрівлі надасть вашому будинку особливого шарму і гармонійно впишеться в різноманітні дизайнерські концепції. Завдяки своєму природному походженню та колірній гамі, керамічна черепиця Tondach Романська натур (природна) чудово поєднується з навколишнім ландшафтом.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Кількість в упаковці | 240 шт |
| Покриття | Матове |
| Країна виробник | Чехія |
| Форма | Хвиляста |
| Довжина покриття | 36,5–38 см |
| Мінімальний нахил даху з підвищеними вимогами до підкладки | 12° |
| Мінімальний нахил даху без підкладки | 22° |
| Розмір | 28 х 46,5 см |
| Середня ширина покриття | 23,2 см |
| Витрати | 11,1 шт/м² |
| Вага 1 штуки | 3,6 кг |