Керамічна черепиця Tondach Твіст Терракот Ангоба
| Артикул | #762 |
| Колір |
Теракотовий
|
| Довжина |
50 см.
|
| Ширина |
30 см.
|
| Країна-виробник |
Угорщина
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Твист терракот - ідеальне рішення для даху вашого будинку, яке має чудові теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості, а також екологічну безпеку. Її унікальний дизайн підійде для різних дизайнерських концепцій, додаючи вашому будинку особливий шарм. Завдяки натуральному походженню та терракотовому відтінку, кровля з Tondach Твист терракот гармонійно впишеться в оточуючий ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Угорщина |
| Форма | Хвиляста |
| Довжина покриття | 37,0 - 42,5 см |
| Мін. ухил даху (з підвищеними вимогами до основи) | 15° |
| Мін. ухил даху без підкладки | 30° |
| Мін. ухил даху з підкладкою | 20° |
| Розмір | 30 х 50 см |
| Середня ширина покриття | 25,5 см |
| Витрати | 8,8 / 9,3 - 10,6 шт/м2 |
| Вага 1 шт | 3,6 кг |