Керамічна черепиця Braas Rubin 11V мідний
| Артикул | #757 |
| Колір |
Мідний
|
| Довжина |
471 мм
|
| Ширина |
284 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 11V в мідному кольорі має чудові тепло- і звукоізоляційні властивості, а також високу екологічну безпеку. Цей вид покрівлі надасть вашому будинку особливий шарм і підходить для більшості дизайнерських концепцій. Завдяки природному походженню і кольору, кровля з черепиці Braas Rubin 11V у мідному кольорі чудово впишеться в навколишній ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія від виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 239 мм |
| Розмір | 471/284 мм |
| Крок обрешітки | 340-380 мм |
| Розхід | 11-12,3 шт |
| Мін. кут нахилу | 18/12° |
| Вага 1 шт. | 3,5 кг |