Керамічна черепиця Cobert Klinker K2 Ocre Castilla
| Артикул | #750 |
| Колір |
Кремовий
|
| Довжина |
48.3 см
|
| Ширина |
32 см
|
| Країна-виробник |
Іспанія
|
| Виробник |
Cobert
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Cobert Klinker K2 Ocre Castilla - ця черепиця випалена з найкращих сортів глини при температурі понад 1000 °C, що забезпечує дуже низький рівень водопоглинання - менше 5%. Виробник надає на цю модель гарантію 50 років.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Кількість на палеті | 180 шт |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Іспанія |
| Форма | Хвиляста |
| Вага шт (кг) | 4.3 кг |
| Габаритні розміри | 48.3 х 32 см |
| Кількість на 1 м² | 9.5 - 11 шт |
| Крок обрешітки | 38 - 40 см |