Керамічна черепиця Braas Rubin 13V антрацит
| Артикул | #797 |
| Колір |
Темний
Чорний |
| Довжина |
435 мм
|
| Ширина |
276 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 13V антрацит поєднує в собі чудові тепло- та звукоізоляційні властивості, забезпечуючи екологічну безпеку вашої даху. Цей тип покрівлі надасть вашому будинку індивідуальності та підійде для широкого спектру дизайнерських концепцій. Завдяки природному походженню та кольоровій гаммі, кровля з Braas Rubin 13V антрацит ідеально впишеться в навколишній ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 225 мм |
| Розмір | 276/435 мм |
| Крок обрішетки | 330-360 мм |
| Розхід | 12,4-13,5 шт/м² |
| Мін. кут нахилу | 18/12° |
| Вага 1 шт. | 3,2 кг |