Керамічна черепиця Braas Rubin 11V бук
| Артикул | #777 |
| Колір |
Вишневий
|
| Довжина |
471 мм
|
| Ширина |
284 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 11V у відтінку бука має чудові тепло- і звукоізоляційні властивості, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей тип покрівлі надасть вашому будинку особливого шарму і підійде для більшості дизайнерських концепцій, а завдяки своєму природному походженню і відтінку легко впишеться в оточуючий ландшафт.
Гарантійний термін експлуатації від виробника для керамічної черепиці Braas Rubin 11V у відтінку бука становить 30 років.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 239 мм |
| Розмір | 471/284 мм |
| Крок обрешітки | 340-380 мм |
| Витрати | 11-12,3 шт/м² |
| Мін. кут нахилу | 18/12° |
| Вага 1 шт. | 3,5 кг |