Керамічна черепиця Braas Rubin 13V діамантово-зелений
| Артикул | #767 |
| Колір |
Зелений
|
| Довжина |
435 мм
|
| Ширина |
276 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 13V у відтінку брильянтово-зелений має чудові тепло- і звукоізоляційні властивості, а також екологічну безпечність. Цей вид покрівлі надасть вашому будинку індивідуальності та підходить для більшості дизайнерських концепцій. Завдяки своєму природному походженню і унікальному відтінку кольору, покрівля з Braas Rubin 13V у брильянтово-зеленому кольорі ідеально впишеться в оточуючий ландшафт.
Гарантійний строк експлуатації від виробника для керамічної черепиці Braas Rubin 13V у відтінку брильянтово-зелений складає 30 років.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробника | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 225 мм |
| Розмір | 276/435 мм |
| Крок обрешітки | 330-360 мм |
| Витрати | 12,4-13,5 шт/м2 |
| Мінімальний кут нахилу | 18/12 ° |
| Вага 1 шт. | 3,2 кг |