Керамічна черепиця Braas Rubin 13V тек
| Артикул | #772 |
| Колір |
Коричневий
Темний |
| Довжина |
435 мм
|
| Ширина |
276 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 13V тек має чудові тепло- і звукоізоляційні властивості, а також екологічну безпеку. Цей вид дахів надасть вашому будинку неповторний вигляд і підійде для широкого спектру дизайнерських концепцій. Завдяки натуральному походженню і відтінку, дах з Braas Rubin 13V тек ідеально впишеться в навколишній ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Назва | Braas Rubin 13V тек |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір | 267/435 мм |
| Вага 1 штуки | 3,2 кг |
| Покриття | Глазуроване |
| Форма | Хвиляста |
Додаткова інформація:
Гарантійний термін експлуатації від виробника: 30 років.
| Характеристика | Значення |
| Корисна ширина | 225 мм |
| Розмір | 276/435 мм |
| Крок обрешітки | 330-360 мм |
| Розхід | 12,4-13,5 шт |
| Мін. кут нахилу | 18/12° |
| Вага 1 штуки | 3,2 кг |