Керамічна черепиця Tondach Романська Червона Ангоба
| Артикул | #810 |
| Колір |
Червоний
|
| Довжина |
46,5 см.
|
| Ширина |
28 см.
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Романська червона - це ідеальне рішення для вашої даху, що має відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості, а також екологічну безпеку. Цей вид даху надасть вашому будинку особливий шарм і підійде для різних дизайнерських концепцій. Завдяки своєму природному походженню та червоному кольору, кровля з керамічної черепиці Tondach Романська червона гармонійно впишеться в навколишній ландшафт.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Назва | Tondach Романська червона |
| Країна виробника | Чехія |
| Розмір | 280/465 мм |
| Вага 1 штуки | 3,6 кг |
| Покриття | Матове |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантійний строк | 30 років |
| Довжина покриття | 36,5–38 см |
| Мінімальний нахил даху з підвищеними вимогами до основи | 12° |
| Мінімальний нахил даху без підкладки | 22° |
| Розмір | 28 х 46,5 см |
| Середня ширина покриття | 23,2 см |
| Витрати | 11,1 шт/м2 |
| Вага 1 штуки | 3,6 кг |