Керамічна черепиця Tondach Самба Амадеус Вишнева Глазур
| Артикул | #785 |
| Колір |
Вишневий
|
| Довжина |
28 см.
|
| Ширина |
47 см.
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Самба вишнева має відмінні теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей вид даху надасть вашому будинку індивідуальність і стане ідеальним вибором для різних дизайнерських концепцій. Завдяки своєму природному походженню та кольору, кровля з керамічної черепиці Tondach Самба вишнева гармонійно впишеться в навколишній ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Кількість в упаковці | 240 |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробника | Чехія |
| Форма | Хвиляста |
| Довжина покриття | 35,5–38 см |
| Мінімальний кут нахилу даху з підвищеними вимогами до підкладки | 12° |
| Мінімальний кут нахилу даху без підкладки | 22° |
| Розмір | 28 х 47 см |
| Середня ширина покриття | 22,8 см |
| Витрати | 11,5 шт/м2 |
| Вага 1шт. | 3,7 кг |