Керамічна черепиця Tondach Фігаро Чорна
| Артикул | #768 |
| Колір |
Чорний
|
| Довжина |
46,5 см.
|
| Ширина |
27,7 см.
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Фігаро чорна - це ідеальне рішення для вашої даху. Вона має відмінні тепло- та звукоізоляційні характеристики, забезпечуючи комфорт і затишок у вашому будинку. Ця черепиця не лише безпечна для довкілля, але й прекрасно поєднується з різними дизайнерськими концепціями, надаючи вашому будинку вишуканості. Завдяки своєму природному походженню і чорному кольору, дах з Tondach Фігаро ідеально впишеться у ландшафт вашої ділянки.
Гарантійний строк на дах Tondach Фігаро чорна складає 30 років, що підтверджує високу якість і довговічність цього матеріалу.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Кількість в упаковці | 240 шт |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Чехія |
| Форма | Плоска |
| Довжина покриття | 34-38,5 см |
| Мін. нахил даху (з підкладкою) | 20° |
| Мін. нахил даху (без підкладки) | 30° |
| Розмір | 27,7 х 46,5 см |
| Середня ширина покриття | 34-38,5 см |
| Розхід | 11 шт/м2 |
| Вага 1 шт. | 4,1 кг |