Керамічна черепиця Tondach Самба Коричнева
| Артикул | #790 |
| Колір |
Коричневий
|
| Довжина |
470 мм
|
| Ширина |
280 мм
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Самба в коричневих відтінках - ідеальне рішення для вашої даху. Вона має високі тепло- і звукоізоляційні властивості, забезпечуючи вашому будинку комфорт і безпеку. Завдяки своєму природному походженню і коліру, черепиця Tondach Самба коричнева ідеально впишеться в оточуючу природу.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Назва | Tondach Самба коричнева |
| Країна виробник | Чехія |
| Розмір | 280/470 мм |
| Вага 1 штуки | 3,7 кг |
| Покриття | Матове |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантійний строк | 30 років |
| Кількість в упаковці | 240 шт |
| Довжина покриття | 35,5–38 см |
| Мін. кут нахилу даху (з підкладкою) | 12° |
| Мін. кут нахилу даху (без підкладки) | 22° |
| Розмір покриття | 28 х 47 см |
| Середня ширина покриття | 22,8 см |
| Розхід | 11,5 шт/м2 |
| Вага 1 штуки | 3,7 кг |