Керамическая черепица Tondach Романская Коричневая Ангоба
| Артикул | #857 |
| Колір |
Коричневий
|
| Довжина |
46,5 см.
|
| Ширина |
28 см.
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Романська коричнева має виняткові теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей вид покрівлі підкреслить стиль вашого будинку та ідеально впишеться в різноманітні дизайнерські концепції. Завдяки природному кольору та походженню, черепиця Tondach Романська коричнева гармонійно поєднується з оточуючим ландшафтом.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Кількість в упаковці | 240 |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Чехія |
| Форма | Хвиляста |
| Довжина покриття | 36,5–38 см |
| Мін. нахил даху з підвищеними вимогами до підкладки | 12° |
| Мін. нахил даху без підкладки | 22° |
| Розмір | 28 х 46,5 см |
| Середня ширина покриття | 23,2 см |
| Розхід | 11,1 шт/м2 |
| Вага 1 шт. | 3,6 кг |