Керамічна черепиця Tondach Фігаро Червона Ангоба
| Артикул | #840 |
| Колір |
Червоний
|
| Довжина |
46,5 см.
|
| Ширина |
27,7 см.
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Фігаро червоного кольору має відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості, а також екологічну безпеку. Цей вид дахів надасть вашому будинку особливого шарму та підійде для більшості дизайнерських концепцій. Благодаря природньому походженню та кольору, дах з Tondach Фігаро червоного ідеально вписується в оточуючий ландшафт.
Гарантійний термін експлуатації від виробника Tondach Фігаро червона складає - 30 років.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Кількість в упаковці | 240 |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Чехія |
| Форма | Плоска |
| Довжина покриття | 34-38,5 см |
| Мінімальний нахил даху | 20° (з підвищеними вимогами до підкладки) |
| Мінімальний нахил даху без підкладки | 30º |
| Розмір | 27,7 х 46,5 см |
| Середня ширина покриття | 34-38,5 см |
| Розхід | 11 шт/м2 |
| Вага 1 шт. | 4,1 кг |