Керамічна черепиця Tondach Межі Червона Ангоба
| Артикул | #804 |
| Колір |
Червоний
|
| Довжина |
46,5 см.
|
| Ширина |
27,7 см.
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Границе червона має чудові тепло- та звукоізоляційні властивості, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей вид покрівлі надасть вашому будинку особливий шарм і підійде для найрізноманітніших дизайнерських концепцій. Завдяки своєму природному походженню і відтінку, покрівля з Tondach Границе червона ідеально впишеться в оточуючий ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Кількість в упаковці | 280 шт |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Чехія |
| Форма | Плоска |
| Довжина покриття | 34-40 см |
| Мінімальний нахил даху з підвищеними вимогами до основи | 20° |
| Мінімальний нахил даху без основи | 30° |
| Розмір | 27,7 х 46,5 см |
| Середня ширина покриття | 23,2 см |
| Розхід | 10,8 шт/м² |
| Вага 1шт. | 3,6 кг |