Керамічна черепиця Tondach Румба Червона Ангоба
| Артикул | #824 |
| Колір |
Червоний
|
| Довжина |
50 см.
|
| Ширина |
30 см.
|
| Країна-виробник |
Угорщина
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Румба червона має відмінні теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості, а також є екологічно безпечною. Цей вид даху надасть вашому будинку особливий шарм і підійде для багатьох дизайнерських концепцій. Завдяки природньому походженню і коліру, кровля з Tondach Румба червона гармонійно впишеться в оточуючий ландшафт.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Назва | Tondach Румба червона |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Розмір | 300/500 мм |
| Вага 1 штуки | 4,0 кг |
| Покриття | Матове |
| Форма | Хвиляста |
Додаткова інформація:
Гарантійний термін експлуатації від виробника для Tondach Румба червона складає 30 років.
| Характеристика | Значення |
| Довжина покриття | 39,0 - 41,5 см |
| Мінімальний нахил даху з підвищеними вимогами до підкладки | 12º |
| Мінімальний нахил даху без підкладки | 30º |
| Мінімальний нахил даху з підкладкою | 20º |
| Розмір | 30 х 50 см |
| Середня ширина покриття | 24,4 см |
| Розхід | 8,8 / 9,3 - 10,5 шт/м² |
| Вага 1 шт. | 4,0 кг |