Керамічна черепиця Tondach Твіст Мідно-коричнева Ангоба
| Артикул | #784 |
| Колір |
Коричневий
|
| Довжина |
50 см.
|
| Ширина |
30 см.
|
| Країна-виробник |
Угорщина
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Твист Мідно-коричнева Ангоба поєднує в собі чудові тепло- та звукоізоляційні властивості, а також екологічну безпечність. Цей вид даху надасть вашому будинку індивідуальність і гармонійно впишеться в різноманітні дизайнерські концепції. Завдяки природному походженню і кольору, кровля з керамічної черепиці Tondach Твист Мідно-коричнева Ангоба ідеально доповнить навколишній ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Угорщина |
| Форма | Хвиляста |
| Довжина покриття | 37,0 - 42,5 см |
| Мін. кут нахилу даху з підвищеними вимогами до підкладки | 15º |
| Мін. кут нахилу даху без підкладки | 30º |
| Мін. кут нахилу даху з підкладкою | 20º |
| Розмір | 30 х 50 см |
| Середня ширина покриття | 25.5 см |
| Витрати | 8,8 / 9,3 - 10,6 шт/м2 |
| Вага 1шт. | 3,6 кг |