Керамічна черепиця Tondach Болеро Чорна НЕРО Ангоба
| Артикул | #773 |
| Колір |
Чорний
|
| Довжина |
50 см.
|
| Ширина |
30 см.
|
| Країна-виробник |
Угорщина
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Болеро чорна НЕРО має відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості, а також екологічну безпеку. Цей вид даху надасть вашому будинку неповторний вигляд і підійде для більшості дизайнерських концепцій. Завдяки своєму натуральному походженню та кольору, кровля з Tondach Болеро чорна НЕРО ідеально впишеться в навколишній ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Угорщина |
| Форма | Плоска |
| Довжина покриття | 37,0 - 42,5 см |
| Мінімальний нахил даху з підвищеними вимогами до підкладки | 15º |
| Мінімальний нахил даху без підкладки | 30º |
| Мінімальний нахил даху з підкладкою | 20º |
| Розмір | 30 х 50 см |
| Середня ширина покриття | 25,5 см |
| Розхід | 8,8 / 9,3 - 10,6 шт/м2 |
| Вага 1 штуки | 3,5 кг |