Керамічна черепиця Tondach Румба Терракот Ангоба
| Артикул | #778 |
| Колір |
Теракотовий
|
| Довжина |
300 мм
|
| Ширина |
500 мм
|
| Країна-виробник |
Угорщина
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Румба у відтінку теракот має прекрасні тепло- і звукоізоляційні властивості, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей тип покрівлі надасть вашому будинку особливого шарму і підійде для більшості дизайнерських концепцій. Завдяки своєму природному походженню і відтінку, кровля з Tondach Румба терракот ідеально впишеться в оточуючий ландшафт.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Назва | Tondach Румба терракот |
| Країна виробник | Венгрія |
| Розмір | 300/500 мм |
| Вага 1 штуки | 4,0 кг |
| Покриття | Матове |
| Форма | Хвиляста |
Додаткова інформація:
Гарантійний термін експлуатації від виробника на керамічну черепицю Tondach Румба терракот становить 30 років.
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробник | Венгрія |
| Форма | Хвиляста |
| Довжина покриття | 39,0 - 41,5 см |
| Мін. кут нахилу кровлі (з підвищеними вимогами до підкладки) | 12º |
| Мін. кут нахилу даху без підкладки | 30º |
| Мін. кут нахилу даху з підкладкою | 20º |
| Розмір | 30 х 50 см |
| Середня ширина покриття | 24,4 см |
| Витрати | 8,8 / 9,3 - 10,5 шт/м² |
| Вага 1 шт. | 4,0 кг |