Керамічна черепиця Braas Rubin 9V каштан
| Артикул | #783 |
| Колір |
Каштановий
|
| Довжина |
472 мм
|
| Ширина |
313 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 9V у відтінку "Каштан" має відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей вид даху надасть вашому будинку особливий стиль і підійде для різних дизайнерських концепцій. Завдяки своєму природному походженню та відтінку, кровля з керамічної черепиці Braas Rubin 9V у відтінку "Каштан" гармонійно впишеться в оточуючий ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробника | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 267 мм |
| Розмір | 313/472 мм |
| Крок обрешітки | 370-400 мм |
| Витрати | 9,4-10,1 шт/м2 |
| Мінімальний кут нахилу | 18/12 ° |
| Вага 1шт. | 4 кг |