Керамічна черепиця Braas Rubin 9V мідний
| Артикул | #808 |
| Колір |
Мідний
|
| Довжина |
400 мм
|
| Ширина |
370 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 9V мідний - це ідеальне рішення для вашої даху завдяки прекрасним тепло- та звукоізоляційним властивостям, а також екологічній безпеці. Цей матеріал надасть вашому будинку неповторний стиль та гармонійно впишеться в різні дизайнерські концепції. Завдяки своєму природному походженню та кольору, дах з керамічної черепиці Braas Rubin 9V мідний чудово поєднується з навколишнім ландшафтом.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Назва | Braas Rubin 9V мідний |
| Країна виробника | Німеччина |
| Розмір | 313/472 мм |
| Вага 1 штуки | 4 кг |
| Покриття | Матове |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 267 мм |
| Крок обрешітки | 370-400 мм |
| Витрати | 9,4-10,1 шт |
| Мін. кут нахилу | 18/12 ° |
| Вага 1 штуки | 4 кг |