Керамічна черепиця Braas Rubin 9V антрацит
| Артикул | #883 |
| Колір |
Чорний
|
| Довжина |
472 мм
|
| Ширина |
313 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 9V антрацит володіє високими тепло- та звукоізоляційними властивостями, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей вид дахового покриття надасть вашому будинку неповторний шарм та гармонійно впишеться в різноманітні дизайнерські концепції. Завдяки своєму природному походженню та антрацитовому кольору, кровля з Braas Rubin 9V антрацит ідеально поєднується з навколишнім ландшафтом.
Технічні характеристики:
| Назва | Braas Rubin 9V антрацит |
| Країна виробник | Германія |
| Розмір | 313/472 мм |
| Вага 1 штуки | 4 кг |
| Покриття | Матове |
| Форма | Хвильова |
Додаткова інформація:
Гарантійний строк експлуатації від виробника на Braas Rubin 9V антрацит становить 30 років.
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробник | Германія |
| Форма | Хвильова |
| Гарантія від виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 267 мм |
| Розмір | 313/472 мм |
| Крок обрешітки | 370-400 мм |
| Розхід | 9,4-10,1 шт/м2 |
| Мінімальний кут нахилу | 18/12 ° |
| Вага 1 шт. | 4 кг |