Керамічна черепиця Braas Rubin 11V антрацит
| Артикул | #849 |
| Колір |
Чорний
|
| Довжина |
471 мм
|
| Ширина |
284 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 11V антрацит відзначається високими тепло- та звукоізоляційними властивостями, а також є екологічно безпечним матеріалом. Її використання надасть вашому будинку особливого шарму і гармонійно впишеться в різноманітні дизайнерські концепції. Завдяки своєму природному походженню та кольору, кровля з черепиці Braas Rubin 11V антрацит ідеально доповнить оточуючий ландшафт.
Гарантія на протязі 30 років від виробника гарантує надійність та довговічність даного матеріалу.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія від виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 239 мм |
| Розмір | 471/284 мм |
| Крок стропи | 340-380 мм |
| Розхід | 11-12,3 шт/м² |
| Мінімальний кут нахилу | 18/12 ° |
| Вага 1 шт. | 3,5 кг |