Керамічна черепиця Braas Rubin 13V кришталево чорний
| Артикул | #818 |
| Колір |
Чорний
|
| Довжина |
435 мм
|
| Ширина |
267 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 13V у кольорі хрустально чорний має виняткові тепло- та звукоізоляційні властивості, а також високу екологічну безпеку. Цей вид покрівлі надасть вашому будинку неповторний стиль і підійде для більшості архітектурних концепцій. Завдяки своєму природному походженню та насиченому кольору, покрівля з Braas Rubin 13V хрустально чорного ідеально впишеться в оточуючий ландшафт.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Назва | Braas Rubin 13V хрустально чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір | 267/435 мм |
| Вага 1 штуки | 3,2 кг |
| Покриття | Глазуроване |
| Форма | Хвиляста |
Додаткова інформація:
Гарантійний термін експлуатації від виробника для керамічної черепиці Braas Rubin 13V хрустально чорний становить 30 років.
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 225 мм |
| Розмір | 276/435 мм |
| Крок рейок | 330-360 мм |
| Розхід | 12,4-13,5 шт |
| Мінімальний кут нахилу | 18/12 ° |
| Вага 1 штуки | 3,2 кг |