Керамічна черепиця Braas Rubin 13V осінньо-червоний
| Артикул | #860 |
| Колір |
Червоний
|
| Довжина |
435 мм
|
| Ширина |
276 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 13V у кольорі осінньо-червоний забезпечує відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей вид покрівлі додасть унікальності вашому будинку та підходить для різних дизайнерських рішень. Завдяки своєму природному походженню та відтінку, покрівля з Braas Rubin 13V осінньо-червоний ідеально поєднується з оточуючим середовищем.
Гарантія від виробника становить 30 років.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробника | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія від виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 225 мм |
| Розмір | 276/435 мм |
| Крок обрешітки | 330-360 мм |
| Розхід | 12,4-13,5 шт |
| Мінімальний кут нахилу | 18/12° |
| Вага 1 шт. | 3,2 кг |