Керамічна черепиця Braas Rubin 13V королівський сірий
| Артикул | #872 |
| Колір |
Сірий
Темний |
| Довжина |
435 мм
|
| Ширина |
276 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 13V королівський сірий - це ідеальне рішення для вашої покрівлі. Вона має виняткові тепло- та звукоізоляційні властивості, що робить ваш дім затишним та комфортним. Завдяки своєму стильному дизайну та натуральному кольору ця черепиця стане прикрасою вашого будинку та ідеально впишеться в навколишній ландшафт.
Основні переваги:
- Глазуроване покриття: надає черепиці блиск і захищає від зовнішніх впливів.
- Походження: вироблена в Німеччині, країні з високими стандартами якості.
- Форма: хвиляста форма забезпечує надійне кріплення та довговічність.
- Гарантія: виробник надає гарантію на протязі 30 років, що підтверджує високу якість виробу.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробника | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 225 мм |
| Розмір | 276/435 мм |
| Крок обрешітки | 330-360 мм |
| Розхід | 12,4-13,5 шт |
| Мін. кут нахилу | 18/12 ° |
| Вага 1 штуки | 3,2 кг |