Керамічна черепиця Braas Rubin 11V тек
| Артикул | #823 |
| Колір |
Коричневий
|
| Довжина |
471 мм
|
| Ширина |
284 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 11V тек має відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості, а також екологічну безпеку. Цей вид даху надасть вашому будинку особливий стиль і підійде для різних дизайнерських концепцій. Завдяки природньому походженню та коліру, дах із Braas Rubin 11V тек ідеально впишеться в оточуючий ландшафт.
Гарантійний термін експлуатації від виробника для Braas Rubin 11V тек складає 30 років.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія від виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 239 мм |
| Розмір | 471/284 мм |
| Крок обрешітки | 340-380 мм |
| Розхід | 11-12,3 шт |
| Мін. кут нахилу | 18/12 ° |
| Вага 1 шт. | 3,5 кг |