Керамічна черепиця Tondach Межі Чорна Ангоба
| Артикул | #887 |
| Колір |
Чорний
|
| Довжина |
46,5 см.
|
| Ширина |
27,7 см.
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Переваги тепло- та звукоізоляції, а також екологічна безпека роблять дах із черепиці Tondach Границе чорна ідеальним вибором для вашого будинку. Цей матеріал додасть особливий шарм вашому житлу і підійде для різних дизайнерських концепцій. Завдяки природному походженню і колірній гамі, черепиця Tondach Границе чорна гармонійно впишеться в навколишній ландшафт.
Характеристики:
| Параметр | Значення |
| Кількість в упаковці | 280 |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробник | Чехія |
| Форма | Плоска |
| Довжина покриття | 34-40 см |
| Мінімальний нахил даху з підвищеними вимогами до підкладки | 20° |
| Мінімальний нахил даху без підкладки | 30° |
| Розмір | 27,7 х 46,5 см |
| Середня ширина покриття | 23,2 см |
| Розхід | 10,8 шт/м² |
| Вага 1шт. | 3,6 кг |