Керамічна черепиця Tondach Granice Brown Engobe
| Артикул | #851 |
| Колір |
Коричневий
|
| Довжина |
46,5 см.
|
| Ширина |
27,7 см.
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Границе коричнева відрізняється відмінними тепло- та звукоізоляційними властивостями, а також відповідає екологічним стандартам безпеки. Цей вид даху надасть вашому будинку неповторний вигляд і підійде для більшості архітектурних рішень. Завдяки природному походженню та відтінку, дах з Tondach Границе коричнева ідеально впишеться в оточуючий пейзаж.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Кількість в упаковці | 280 |
| Покриття | Матове |
| Країна виробник | Чехія |
| Форма | Плоска |
| Довжина покриття | 34-40 см |
| Мінімальний кут нахилу (з підвищеними вимогами до основи) | 20° |
| Мінімальний кут нахилу (без підкладки) | 30° |
| Розмір | 27,7 х 46,5 см |
| Середня ширина покриття | 23,2 см |
| Розхід | 10,8 шт/м² |
| Вага 1 штуки | 3,6 кг |