Керамічна черепиця Tondach Медитеран Антик Ангоба
| Артикул | #920 |
| Колір |
Теракотовий
|
| Довжина |
43 см.
|
| Ширина |
27 см.
|
| Країна-виробник |
Угорщина
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Медитеран антик володіє вражаючими тепло- та звукоізоляційними характеристиками, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей вид даху додасть унікальності вашому будинку і підійде для більшості дизайнерських концепцій. Завдяки своєму натуральному походженню і кольору, кровля з Tondach Медитеран антик ідеально поєднується з оточуючим ландшафтом.
Характеристики:
| Параметр | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробник | Угорщина |
| Форма | Хвиляста |
| Довжина покриття | 21,5 - 35,5 см |
| Мінімальний нахил даху з підвищеними вимогами до підкладки | 12º |
| Мінімальний нахил даху без підкладки | 30º |
| Мінімальний нахил даху з підкладкою | 20º |
| Розмір | 27 х 43 см |
| Середня ширина покриття | 27 см |
| Розхід | 13,1 шт/м2 |
| Вага 1 штуки | 3,1 кг |