Керамічна черепиця Tondach Фігаро Коричнева Ангоба
| Артикул | #925 |
| Колір |
Коричневий
Темний |
| Довжина |
46,5 см.
|
| Ширина |
27,7 см.
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Tondach Фігаро коричнева - це керамічна черепиця, що володіє чудовими тепло- і звукоізоляційними властивостями, а також екологічною безпекою. Цей вид покрівлі надасть вашому будинку особливий шарм і підходить для широкого спектра дизайнерських концепцій. Завдяки своєму природному походженню та кольору, покрівля з Tondach Фігаро коричнева ідеально впишеться в оточуючий ландшафт.
Гарантійний строк експлуатації від виробника становить 30 років.
Характеристики:
| Характеристика | Опис |
| Кількість в упаковці | 240 |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Чехія |
| Форма | Плоска |
| Довжина покриття | 34-38,5 см |
| Мінімальний нахил покрівлі з підвищеними вимогами до підкладки | 20° |
| Мінімальний нахил даху без підкладки | 30º |
| Розмір | 27,7 х 46,5 см |
| Середня ширина покриття | 34-38,5 см |
| Розхід | 11 шт/м2 |
| Вага 1шт. | 4,1 кг |