Керамічна черепиця Tondach Болеро Мідно-коричнева
| Артикул | #871 |
| Колір |
Коричневий
|
| Довжина |
50 см.
|
| Ширина |
30 см.
|
| Країна-виробник |
Угорщина
|
| Виробник |
Creaton
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Болеро мідно-коричнева - це ідеальне рішення для вашого даху. Вона не лише забезпечує відмінну тепло- та звукоізоляцію, але й турбується про збереження навколишнього середовища. Цей вид покрівлі підкреслить красу вашого будинку й легко впишеться в будь-який дизайн.
Основні переваги:
- Матове покриття: забезпечує естетичний зовнішній вигляд та захищає від вигорання.
- Походження: виробляється в Угорщині, де вироби з кераміки створюються з особливою увагою до якості.
- Форма: плоска форма полегшує монтаж і створює рівну поверхню покрівлі.
- Надійність: забезпечує захист від дощу і снігу, зберігаючи ваш дім у безпеці.
- Економічність: розрахована на ефективне використання матеріалу, що економить ваші витрати.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Угорщина |
| Форма | Плоска |
| Довжина покриття | 37,0 - 42,5 см |
| Мін. нахил даху | 15º |
| Мін. нахил даху (без підкладки) | 30º |
| Мін. нахил даху (з підкладкою) | 20º |
| Розмір | 30 х 50 см |
| Середня ширина покриття | 25,5 см |
| Розхід | 8,8 / 9,3 - 10,6 шт/м² |
| Вага 1 штуки | 3,5 кг |