Керамічна черепиця Braas Rubin 9V синя чорний
| Артикул | #914 |
| Колір |
Чорний
|
| Довжина |
472 мм
|
| Ширина |
313 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 9V іссиня чорний - це ідеальне поєднання відмінної тепло- та звукоізоляції, а також екологічної безпеки. Вона надасть вашому будинку неповторний вигляд і легко впишеться в різні дизайнерські концепції. Завдяки своєму природному походженню і кольору, кровля з черепиці Braas Rubin 9V іссиня чорний гармонійно впишеться в оточуючий ландшафт.
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
| Назва | Braas Rubin 9V іссиня чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір | 313/472 мм |
| Вага 1 штуки | 4 кг |
| Покриття | Глазуроване |
| Форма | Хвиляста |
Додаткова інформація:
Гарантійний строк експлуатації від виробника на керамічну черепицю Braas Rubin 9V іссиня чорний становить 30 років.
| Параметр | Значення |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 267 мм |
| Розмір | 313/472 мм |
| Крок обрешітки | 370-400 мм |
| Розхід | 9,4-10,1 шт |
| Мін. кут нахилу | 18/12 ° |
| Вага 1 штуки | 4 кг |