Керамічна черепиця Braas Rubin 13V мідний
| Артикул | #908 |
| Колір |
Мідний
|
| Довжина |
435 мм
|
| Ширина |
276 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 13V у кольорі "мідний" - це ідеальне рішення для даху вашого будинку. Маючи відмінні тепло- і звукоізоляційні характеристики, вона надасть вашому житлу особливий шарм і гармонійно впишеться в будь-який дизайн.
Особливості:
- Естетика і функціональність: Керамічна черепиця мідного кольору чудово поєднується з навколишнім ландшафтом, створюючи завершений образ будинку.
- Надійність і довговічність: Виготовлена в Німеччині з високоякісних матеріалів, вона забезпечує надійний захист від зовнішніх впливів на протязі багатьох десятиліть.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 225 мм |
| Розмір | 276/435 мм |
| Крок обрешітки | 330-360 мм |
| Витрата | 12,4-13,5 шт/м² |
| Мін. кут нахилу | 18/12 ° |
| Вага 1 шт. | 3,2 кг |