Керамічна черепиця Braas Rubin 11V каштан
| Артикул | #889 |
| Колір |
Каштановий
|
| Довжина |
471 мм
|
| Ширина |
284 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Ця керамічна черепиця від Braas Rubin 11V каштан має виняткові тепло- та звукоізоляційні властивості, а також високий рівень екологічної безпеки. Вона додасть вишуканості вашому будинку і прекрасно впишеться в різні дизайнерські концепції. Завдяки природному походженню і коліру, дах з цієї черепиці ідеально поєднується з навколишнім ландшафтом.
Характеристики:
| Параметр | Значення |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробника | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 239 мм |
| Розмір | 471/284 мм |
| Крок обрешітки | 340-380 мм |
| Розхід | 11-12,3 шт |
| Мінімальний кут нахилу | 18/12° |
| Вага 1шт. | 3,5 кг |