Керамічна черепиця Braas Rubin 13V каштан
| Артикул | #894 |
| Колір |
Каштановий
|
| Довжина |
435 мм
|
| Ширина |
276 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Rubin 13V каштан має відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей тип даху надасть вашому будинку унікальності та підійде для широкого спектру дизайнерських концепцій. Завдяки своєму природному походженню і відтінку каштану, черепиця Braas Rubin 13V ідеально вписується в навколишній ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробника | Німеччина |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 225 мм |
| Розмір | 276/435 мм |
| Крок стропи | 330-360 мм |
| Розхід | 12,4-13,5 шт/м² |
| Мінімальний кут нахилу | 18/12 ° |
| Вага 1 шт. | 3,2 кг |