Керамічна черепиця Braas Gallian 10 аврора
| Артикул | #877 |
| Колір |
Кремовий
|
| Довжина |
473 мм
|
| Ширина |
317 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Gallian 10 Аврора поєднує в собі чудові тепло- та звукоізоляційні характеристики, забезпечуючи вашому будинку комфорт та безпеку. Її унікальний дизайн та колір допоможуть створити неповторний образ вашого даху, який легко впишеться в будь-яку дизайнерську концепцію. Завдяки використанню природних матеріалів та відтінків, керамічна черепиця Braas Gallian 10 Аврора гармонійно доповнить оточуючий ландшафт.
Гарантійний термін експлуатації від виробника становить 30 років.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробник | Франція |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія від виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 260 мм |
| Розмір | 317/473 мм |
| Крок обрешітки | 353-383 мм |
| Розхід | 9,9 шт |
| Мін. кут нахилу | 22/16 ° |
| Вага 1 шт. | 4,5 кг |