Керамічна черепиця Tondach Твіст Чорна Ангоба
| Артикул | #830 |
| Колір |
Чорний
|
| Довжина |
50 см.
|
| Ширина |
30 см.
|
| Країна-виробник |
Угорщина
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Твист чорна має відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості, а також забезпечує екологічну безпеку. Цей вид покриття надасть вашому будинку особливий шарм і легко впишеться в різні дизайнерські концепції. Завдяки природному походженню та кольору, кровля з Tondach Твист чорна ідеально впишеться в оточуючий ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробник | Угорщина |
| Форма | Хвиляста |
| Довжина покриття | 37,0 - 42,5 см |
| Мінімальний нахил даху з підвищеними вимогами до підкладки | 15º |
| Мінімальний нахил даху без підкладки | 30º |
| Мінімальний нахил даху з підкладкою | 20º |
| Розмір | 30 х 50 см |
| Середня ширина покриття | 25.5 см |
| Розхід | 8,8 / 9,3 - 10,6 шт/м² |
| Вага 1шт. | 3,6 кг |