Керамічна черепиця Tondach Румба Чорна Ангоба
| Артикул | #798 |
| Колір |
Чорний
|
| Довжина |
50 см.
|
| Ширина |
30 см.
|
| Країна-виробник |
Угорщина
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Румба чорна має чудові тепло- та звукоізоляційні властивості, а також екологічну безпеку. Цей вид покрівлі надасть вашому будинку неповторний вигляд і підійде для більшості дизайнерських концепцій. Завдяки своєму природному походженню та коліру, кровля з Tondach Румба чорна гармонійно впишеться в навколишній ландшафт.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Венгрія |
| Форма | Хвиляста |
| Довжина покриття | 39,0 - 41,5 см |
| Мін. нахил даху | 12° (з підвищеними вимогами до основи) |
| Мін. нахил даху без підкладки | 30° |
| Мін. нахил даху з підкладкою | 20° |
| Розмір | 30 х 50 см |
| Середня ширина покриття | 24,4 см |
| Розхід | 8,8 / 9,3 - 10,5 шт/м² |
| Вага 1 шт. | 4,0 кг |