Керамічна черепиця Tondach Танго плюс Коричнева Ангоба
| Артикул | #888 |
| Колір |
Коричневий
|
| Довжина |
500 мм
|
| Ширина |
300 мм
|
| Країна-виробник |
Угорщина
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Танго плюс коричнева поєднує в собі високі тепло- та звукоізоляційні властивості, забезпечуючи екологічну безпеку вашого даху. Цей вид покриття додасть індивідуальності вашому будинку та гармонійно впишеться в різноманітні дизайнерські концепції. Завдяки природному походженню і кольору, черепиця з Tondach Танго плюс коричневої чудово виглядає в контексті навколишнього ландшафту.
Характеристики:
| Параметр | Значення |
| Назва | Tondach Танго плюс коричнева |
| Країна виробник | Угорщина |
| Розмір | 300/500 мм |
| Вага 1 штуки | 3,6 кг |
| Покриття | Матове |
| Форма | Плоска |
| Гарантійний строк експлуатації | 30 років |
| Довжина покриття | 37,0 - 42,5 см |
| Мінімальний нахил даху з підвищеними вимогами до підкладки | 15º |
| Мінімальний нахил даху без підкладки | 30º |
| Мінімальний нахил даху з підкладкою | 20º |
| Розмір | 30 х 50 см |
| Середня ширина покриття | 25,5 см |
| Розхід | 8,8 / 9,3 - 10,6 шт/м² |
| Вага 1шт. | 3,6 кг |