Керамічна черепиця Braas Gallian 10 бежевий з патиною
| Артикул | #898 |
| Колір |
Бежевий
|
| Довжина |
473 мм
|
| Ширина |
317 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Braas
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Braas Gallian 10 у бежевому кольорі з патиною має відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей вид дахового покриття надасть вашому будинку особливого шарму і підійде для різних дизайнерських концепцій. Завдяки своєму натуральному походженню і кольору, черепиця Braas Gallian 10 у бежевому кольорі з патиною гармонійно впишеться в навколишній ландшафт.
Гарантійний строк експлуатації від виробника становить 30 років, що підкреслює високу якість і надійність цього продукту.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Франція |
| Форма | Хвиляста |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Корисна ширина | 260 мм |
| Розмір | 317/473 мм |
| Крок обрешітки | 353-383 мм |
| Розхід | 9,9 шт |
| Мін. кут нахилу даху | 22/16 ° |
| Вага 1 шт. | 4,5 кг |