Керамічна черепиця Cobert TJ Lógica Lusa Сanela
| Артикул | #744 |
| Колір |
Коричневий
|
| Довжина |
45.1 см
|
| Ширина |
27.3 см
|
| Країна-виробник |
Португалія
|
| Виробник |
Cobert
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Cobert TJ Lógica Lusa Сanela - це португальська керамічна черепиця кольору кориці з глазурованим покриттям. Вона відрізняється високою стійкістю до механічних впливів, морозостійкістю і пристосована до будь-яких кліматичних умов. Гарантія на цю черепицю складає 50 років.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Кількість на палеті | 210 - 280 шт |
| Покриття | Глазуроване |
| Країна виробника | Португалія |
| Форма | Хвиляста |
| Вага шт (кг) | 3.65 кг |
| Габаритні розміри | 45.1 х 27.3 см |
| Кількість на 1 м² | 12 шт |
| Крок обрешітки | 38 см |