Керамічна черепиця Cobert Lógica Marsella Matt Ebony
| Артикул | #745 |
| Колір |
Коричневий
Темний |
| Довжина |
45.2 см
|
| Ширина |
25.9 см
|
| Країна-виробник |
Португалія
|
| Виробник |
Cobert
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Cobert Lógica Marsella Matt Ebony - матова черепиця чорного кольору, виготовлена з кераміки, вражає своєю красою, поєднуючи традиційний вигляд з сучасними дизайнерськими рішеннями. Цій моделі надається гарантія на 50 років.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Кількість на палеті | 210 шт |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Португалія |
| Форма | Плоска |
| Вага шт (кг) | 3.60 кг |
| Габаритні розміри | 45.2 х 25.9 см |
| Кількість на 1 м² | 11.5 шт |
| Крок обрешітки | 39.0 - 38.5 см |