Керамічна черепиця Tondach Самба Червоний Антик Ангоба
| Артикул | #921 |
| Колір |
Червоний
|
| Довжина |
47 см.
|
| Ширина |
28 см.
|
| Країна-виробник |
Чехія
|
| Виробник |
Tondach
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця Tondach Самба червоний антик володіє чудовими тепло- та звукоізоляційними властивостями, а також є екологічно безпечним матеріалом. Цей вид покрівлі надасть вашому будинку неповторний вигляд і підійде для різних дизайнерських концепцій. Завдяки своєму природному походженню і кольору, покрівля з Tondach Самба червоний антик ідеально впишеться в оточуючий ландшафт.
Характеристики:
| Параметр | Значення |
| Кількість в упаковці | 240 |
| Покриття | Матове |
| Країна виробника | Чехія |
| Форма | Хвиляста |
| Довжина покриття | 35,5–38 см |
| Мінімальний нахил даху з підвищеними вимогами до підкладки | 12° |
| Мінімальний нахил даху без підкладки | 22° |
| Розмір | 28 х 47 см |
| Середня ширина покриття | 22,8 см |
| Розхід | 11,5 шт/м2 |
| Вага 1 штуки | 3,7 кг |