Керамічна черепиця Creaton Futura Nuance Мідна
| Артикул | #886 |
| Колір |
Мідний
|
| Довжина |
482 мм
|
| Ширина |
300 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Creaton
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Класична хвильова форма черепиці дозволяє створити гармонійний вигляд даху, який доповнюється м'якою грою світла і тіні. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона доступна в п'ятнадцяти оригінальних кольорах і чотирьох атласних відтінках. Спеціально розроблені бічні замки та ущільнювальні смуги забезпечують високу герметичність. Черепиця FUTURA може бути покладена на майже плоскі і дуже круті дахи, а також на фасади, під кутом нахилу від 7 до 90 градусів.
Завдяки 29-мм толерантності зміщення можна оптимально підігнати черепицю до поверхні даху.
Гарантія: 50 років від виробника.
Характеристики:
| Параметр | Значення |
| Розміри (приблизно) | 300 x 482 мм |
| Мінімальна ширина покриття | 235 мм |
| Середня ширина покриття | 238 мм |
| Максимальна ширина покриття | 240 мм |
| Мінімальна відстань між рейками | 360 мм |
| Середня відстань між рейками | 374 мм |
| Максимальна відстань між рейками | 388 мм |
| Мінімальне споживання (приблизно) | 10.8 шт./м² |
| Середнє споживання (приблизно) | 11.3 шт./м² |
| Максимальне споживання (приблизно) | 11.9 шт./м² |
| Вага (приблизно) | 3.8 кг/шт |
| Вага на м² (приблизно) | 42.9 кг/м² |
| Вага палети (приблизно) | 937 кг |
| Мініупаковка | 5 штук |
| Штук на палеті | 240 штук |