Керамічна черепиця Creaton Futura Nuance Чорна матова
| Артикул | #800 |
| Колір |
Чорний
|
| Довжина |
482 мм
|
| Ширина |
300 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Creaton
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Керамічна черепиця FUTURA представляє собою плитку великого формату високої якості, що має безліч переваг. З витратою приблизно 10,8 штук на квадратний метр, вона пропонує привабливе поєднання ціни і якості. Її сучасний дизайн ідеально підходить для дахів з класичним характером. Благодаря широкому діапазону кутів нахилу даху, на які її можна встановити, вона має високу функціональність.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Країна виробника | Німеччина |
| Вага (кг) | 4,4 кг / шт |
| Гарантія виробника | 50 років |
| Розмір | Прибл. 300 х 482 мм |
| Розхід на даху на кв.м | 10,8 шт / м² |
| Крок обрешітки | 360 мм - 380 мм |
| Ширина | 237 мм |