Керамічна черепиця Creaton Domino Натур
| Артикул | #795 |
| Колір |
Теракотовий
|
| Довжина |
436 мм
|
| Ширина |
257 мм
|
| Країна-виробник |
Німеччина
|
| Виробник |
Creaton
|
Доставка
-
У відділення “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 119 грн
-
Курʼєром “Нова пошта” 100% передоплата
Завтра
від 189 грн
-
Самовивіз
Завтра
від 0 грн
Оплата
Готівкою, за безготівковим розрахунком для юр. осіб з ПДВ, терміналами ПриватБанку, за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay, Portmone
Опис
Колекція натуральної черепиці «DOMINO» відрізняється простотою та гладкістю поверхні плитки. Ця черепиця поєднує в собі сучасний дизайн без зайвих стильових елементів і високі технічні характеристики. Прямі лінії черепиці дозволяють успішно використовувати її в сучасній архітектурі, де акцент робиться на мінімалізмі та чітких формах.
Основні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Вага (кг) | 4,2 кг / шт |
| Розмір | прибл. 257 х 436 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Розхід на даху на кв.м | 12,4 шт / м² |
| Крок обрешітки | 343 мм - 354 мм |
| Гарантія виробника | 50 років |
| Місцезнаходження заводу | Черепиця з заводів у Німеччині |
| Країна | Німеччина |