Kanyon

com.ua

Search Clear
0
Cart
Menu Filter

Граніт

Close

Камінь для відмосток‚ майданчиків та садових доріжок

Close

Камінь для ландшафтного дизайну

Close

Камінь для облицювання

Close

Ковальська

Close

Мармур

Close

Травертин

Close

Граніт

Close

Камінь для відмосток‚ майданчиків та садових доріжок

Close

Камінь для ландшафтного дизайну

Close

Камінь для облицювання

Close

Ковальська

Close

Мармур

Close

Травертин

Close

Блог

Головна / Блог

Галька - модна класика. 5 причин обрати її для вашого дизайн-проекту

галька при будівництві

Коли компанія Kanyon бере в роботу черговий проект ландшафтного дизайну, то стовідсотково в ньому буде натуральний камінь, а от на 90% - це буде галька. В чому секрет популярності цього натурального матеріалу і з яких причин його обирають замовники, спробуємо зараз пояснити.


Причина перша. Галька - це універсальний матеріал, з естетичної та практичної точки зору.  Але спочатку поговоримо про красу. Цей декоративний камінь представлений у нас в різних кольорах, фракціях та формах. А це дозволяє виконувати ландшафтний дизайн будь-якого виду - з альпійськими гірками, топіаріям, водоймами, зонами відпочинку. Зазвичай саме для цих об’єктів використовують гальку. Але якщо пофантазувати, то цей натуральний камінь дає безкрайній простір для творчості. Запросто із гальки можна зробити габіонні паркани, облицьовувати нею стіни чи східці. 


Причина друга. З галькою працювати дуже легко. Правил для її використання не існує. Та є закономірності, про які варто пам’ятати: наприклад, при більш дрібна фракція краще покриє ділянку, при цьому витрати матеріалу будуть менші на метр “квадратний”. Все буде навпаки, коли в роботі ви будете використовувати гальку великої фракції. 


Звичайно, для кожного проекту необхідну кількість гальки потрібно прораховувати окремо. Але всі ці розрахунки починаються із таких цифр: для того, щоб покрити 1 кв. метр площі 3-сантиметровим шаром потрібно від 50 до 60 кг цього натурального каменю. 


Якщо потрібно декорувати елементи чи напрямки шириною до 1 метру, то гальку можна просто насипати. Візерунки ж із гальки різних кольорів та фракцій краще робити за допомогою більш складної технології. Камінці можна фіксувати бетонною сумішшю, під якою є пісок та крихта каміння. 

Причина третя. Цей натуральний камінь має обтічну форму. Там де є галька, вода не буде застоюватись.  Рідина буде стікати в наступний дренажний шар - в пісок чи гравій. Тому на гальці не буде надлишкової вологи. Причина четверта. Галька - чудовий варіант для маскування нерівностей, інженерних комунікацій та боротьби з бур’янами. Уявіть, що ви будете викладати складний великий малюнок. Для початку варто видалити небажану рослинність, застелити агроволокно і обрати гальку, яку потрібно насипати в глибину на 1-2 см. А розмітки та обмежувальні елементи дозволять створити навіть дуже складний малюнок. 

А ось заховати небажані нерівні кути чи частину газону, інженерні елементи можна галькою фракції 20-30 мм, а глибина покриття має бути 50-70 мм. Причина п"ята. Практичність на довгі роки. Саме це одна із найважливіших характеристик цього натурального каменю, незалежно від того, які складові в ньому. Ми працюємо з галькою вже багато років, і за цей час ніхто із клієнтів не говорив, що перепади температур, сонячне проміння, вітер чи дощ завдали шкоди матеріалу. Отже міць та довговічність натурального каменю дозволяє використовувати і в ландшафтному дизайні, і в оформленні екстер’єру будинку в наших широтах, де екстремальний мінус та виснажлива спека стали звичними явищем. 


Як бачите, купити гальку - це те рішення, яким ми будемо завжди пишатись, а ви будете йому дуже радіти. А якщо з’явиться бажання щось змінити у дворі чи в зоні відпочинку, можете завжди обрати нові кольори та фракції морської чи річкової гальки. У нас є що вам запропонувати!Facebook Instagram Telegram

Дивіться також

натуральний камінь у дизайні інтерьєру 5 трендів у дизайні інтер’єру, і до чого тут камінь
будівництво з травертину Легендарний камінь. Хто коли і що будував із травертину
галька при будівництві Галька - модна класика. 5 причин обрати її для вашого дизайн-проекту